Де працюють українці: результати дослідження

Зайнятість зростає лише в одному секторі економіки

Єдиним сектором, де зараз відбувається зростання зайнятості в Україні, залишається державне управління та оборона.

Повідомляється, що кількість працівників у цьому секторі досягла 2,6 млн осіб, що становить 23,8% зайнятого населення та пояснюється масштабною мобілізацією до Збройних сил України.

"В інших секторах економіки зайнятість скорочується. Найшвидше – у промислових галузях (гірничодобувна та переробна) – на 37%, повільніше – у соціальній сфері (освіта, охорона здоров’я) – 11%", – наголошується у дослідженні.

Зазначається, що відповідні показники свідчать про критичне падіння загальної економічної продуктивності.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російські окупанти використовують набагато більше БПЛА, ніж минулого року, повідомив український військовий Єгор Фірсов. Він підкреслив, що росіяни також просунулися в застосуванні засобів РЕБ, але українські військові навчилися їх обходити. "Засоби РЕБ почали нам дошкуляти ще сильніше. Гарна новина — їх можна долати. Щоб подолати ворожу "штору", потрібен час, експерименти, закупівлі, інженеринг і пайка. Крики, нерви та гучні накази командування тут не допомагають", — заявив військовий.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що американські та європейські чиновники відрадили Володимира Зеленського від відмови від переговорів з РФ у Стамбулі після того, як український президент заявив, що не дозволить своїм помічникам зустрічатися з російською делегацією в Туреччині, якщо туди не приїде російський диктатор Володимир Путін, повідомили The Washington Post два дипломати. WP пише, що спецпредставник США Стів Віткофф переконав українців, що участь у прямих переговорах із Росією — це безпрограшна ситуація.