Коломойського заарештовано з можливістю внесення застави

Ігоря Коломойського заарештовано з можливістю внесення багатомільйонної застави

Шевченківський райсуд Києва обрав бізнесмену Ігорю Коломойському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі майже 510 мільйонів гривень. Про це повідомляють "Коментарі".

Як повідомляють ЗМІ із зали суду, суд частково задовольнив клопотання детектива Бюро економічної безпеки щодо застосування до Коломойського запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів – до 31 жовтня включно.

Його взяли під варту в залі суду.

При цьому розмір застави визначений у розмірі 509 960 000 гривень або 190 тисяч прожиткових мінімумів.

Ігор Коломойський покинув будівлю суду, ні сказавши ні слова, прокурор від коментарів відмовився.

Раніше цього ж дня СБУ, БЕБ та Офіс генпрокурора вручили Ігорю Коломойському підозру за статтями 190 та 209 Кримінального кодексу: шахрайство та легалізація (відмивання) майна, отриманого злочинним шляхом.

Нагадаємо, що Ігор Коломойський - співзасновник найбільшої в Україні промислово-фінансової групи "Приват", представленої у банківському секторі, нафтохімії, металургії, харчовій промисловості, агросекторі, авіаперевезеннях, спорті та медіа. З 2 березня 2014 року по 24 березня 2015 року він обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, підтримавши єдність України. Через конфлікт з чинним тоді президентом Петром Порошенком пішов із займаної посади. Станом на 2020 рік, Коломойський займав восьме місце в рейтингу найбагатших людей України зі статком в 1 млрд доларів.

19 травня 2020 року Ігор Коломойський став фігурантом кримінальних справ, перебуває під слідством федерального суду США у справі про відмивання грошей на території США.

Тим часом, експерти розповіли, що стоїть за чистками, які анонсував Зеленський і чи пов'язана з цим підозра Коломойському.

Політологи пояснили, чи можливі вибори під час війни.

А Папа римський побажав повернення часів Pax mongolica.