logo_ukra

Coinspot 09.08.2020

BTC/USD

11764.40

ETH/USD

390.68

LTC/USD

58.03

НБУ 09.08.2020

USD/UAH

27.86

EUR/UAH

32.80

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес новини компаній "Укрзалізниця" впроваджує практику довгострокових договорів на критичну продукцію
commentss НОВИНИ Всі новини

"Укрзалізниця" впроваджує практику довгострокових договорів на критичну продукцію

Закупівля "Укрзалізницею" великої партії коліс і бандажів покликана забезпечити прогнозну потребу до кінця 2022 року

3 червня 2020, 19:35 comments673
"Укрзалізниця" впроваджує практику довгострокових договорів на критичну продукцію

"Укрзалізниця" оголосила кілька тендерів на прогнозну потребу до кінця 2022 року, зокрема на закупівлю суцільнокатаних коліс і чорнових бандажів, що забезпечить компанію на три роки цими комплектуючими.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, "Укрзалізниця" впроваджує практику довгострокових договорів на критичну продукцію, зокрема на колеса, бандажі і гальмівні колодки. У зв'язку з цим були оголошені зазначені тендери на прогнозну потребу до кінця 2022 року.

Відповідна інформація міститься в описі предмета закупівлі на майданчику ProZorro.

Як пояснюється, орієнтовна сума закупівлі формується за стандартною методикою на базі комерційних пропозицій, останніх цін та інформації з ринку (зокрема, аналогічних тендерів на порталах державних закупівель Білорусі та РФ). Очікувана вартість не є сумою кінцевого контракту - вона змінюється в процесі аукціону, а потім завжди перевіряється на момент видачі замовлень на постачання і коригується у разі необхідності. Тільки протягом 2020 року "Укрзалізниця" уклала додаткові угоди на зменшення цін за існуючими договорами більш ніж на 200 млн грн, уточнює прес-служба.

Те ж стосується і обсягів закупівлі. Замовлення на поставку видаються у відповідності до рівня запасів та планування фінансових ресурсів, отже, "Укрзалізниця" не замовляє товари, на які немає наявної потреби або заздалегідь запланованих коштів.

"Разом з тим наголошуємо: будь-яка закупівля стратегічно необхідних частин викликана виключно необхідністю забезпечити безперебійний та безпечний процес залізничних перевезень і в жодному разі не має на меті "підтримати" ту чи іншу компанію або персону", - резюмується в прес-релізі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!