logo_ukra

Coinspot 28.02.2021

BTC/USD

43977.71

ETH/USD

1327.76

LTC/USD

157.90

НБУ 28.02.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

34.05

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Статті Бізнес економіка Розкриття нових офшорів в Люксембурзі та безкоштовна роздача криптовалюти: ділові підсумки тижня (Частина 1)
commentss Cтатті Всі новини

Розкриття нових офшорів в Люксембурзі та безкоштовна роздача криптовалюти: ділові підсумки тижня (Частина 1)

Головні ділові новини світу очима журналістів порталу «Коментарі»

15 лютого 2021, 01:52

Пандемія коронавірусу продовжує чинити ключовий вплив на діловий світ. Уряд, дрібний та середній бізнес і навіть райони жебраків фавел Бразилії ламають голову, де брати гроші. Відповіддю стає цифровізація національних валют, податок на прибуткові фірми, безкоштовна роздача доларів в криптовалюті і самоорганізація банків народної взаємодопомоги. Детальніше — в першій частині огляду ділових подій тижня від порталу "Коментарі".

Розкриття нових офшорів в Люксембурзі та безкоштовна роздача криптовалюти: ділові підсумки тижня (Частина 1)

Офшори. Фото із відкритих джерел

Неділя, 7 лютого

Крафтове польське пиво

У 2020 році крафтова пивоварня PINTA зварила рекордну кількість пива — більше 21 тис. гектолітрів за всю свою історію, що означає збільшення на 14% в порівнянні з 2019 роком. У 2021 році, коли PINTA відзначає своє 10-річчя, виробничі потужності пивоварні повинні збільшитися до 30 тис. гектолітрів у високий сезон, щоб повністю задовольнити зростаючий попит на крафтового пиво із Wieprz.

Два карантина, що вразили польську гастрономію, не завадили PINTA зберегти виробництво пива в бочках на рівні 2019 року. Цікаво, що кількість закладів, що беруть участь в пивній кампанії PINTA Miesiąca збільшилася з 113 в 2019 році до 140 в 2020 році. Загальний обсяг продажів пивоварні з Вепрца в значній мірі був зумовлений новинками, яких в 2020 році було 65 штук.

У попередні роки було зварено всього 28 сортів пива. Для охмеління PINTA використовувала майже 16 тонн хмелю з Європи, США, Австралії та Нової Зеландії. Флагманським пивом PINTY, на частку якого припадає п'ята частка продажів пивоварні, як і раніше залишається інтенсивно охмелене "Atak Chmielu" — перше пиво пивної революції в Польщі. Майже 80% виробництва склало пиво з сімейства Ельовіт (верхове бродіння), 13% — лагер (низове бродіння), і майже 8% — кисле пиво, яке постійно набирає популярності. Ці пропорції збережуться і в 2021 році.

Примірювальна на ізоляції

Новий тренд інтернет-магазинів набирає популярність в Європі. Кур'єр, стукає в двері клієнта, простягає йому дюжину нарядів на замовлення і каже, що є 40 хвилин, щоб приміряти їх і повернути те, що не підійшло й клієнт не збирається купувати.

Це розкішна служба доставки, яка стверджує, що знімає стрес при здійсненні покупок в інтернеті, зокрема, необхідність повертати посилки, що часто пов'язано з постановкою в довгу чергу в місцевому поштовому відділенні.

За допомогою цієї нової послуги кур'єр просто чекає у своєму фургоні на вулиці, пропонує модні поради, якщо вони вам потрібні, і забирає назад ті речі, які вам не потрібні. Оплата стягується тільки після того, як покупець приміряв одяг і вирішив, що він хоче залишити, і дозволив зробити замовлення.

Станіслав Чіліх буде стежити за вугільною трансформацією в Україні

Німеччина прийняла рішення про створення Секретаріату енергетичного партнерства з Україною і призначила спеціальним уповноваженим Федерального уряду ФРН по трансформації вугільних регіонів України Станіслава Тіліха — колишнього прем'єр-міністра землі Саксонія.

Уряд України співпрацюватиме з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) над проектом по трансформації вугільних регіонів, який буде впроваджуватися за підтримки уряду Німеччини.

В. о. міністра енергетики Юрій Вітренко під час зустрічі звернув увагу учасників на збитковість вугільної галузі України, її аварійний стан, неефективність і високу неекологічність теплової генерації, яка працює на вугіллі.

Податок для нажившихся

Британія планує обкласти податком роздрібних торговців і технологічні компанії, чиї прибутки різко зросли під час пандемії COVID-19.

Уряд закликав компанії обговорити, як буде працювати онлайн-податок з продажів, а також розробляються плани одноразової "податку на надприбуток". Ці податки з'являться в другій половині року.

Шотландський поїзд для супербагатих

Найбагатші сім'ї, які до сих пір ніколи не проводили літні канікули, не виїжджаючи за кордон, тепер мають можливість подорожувати по країні.

Туристична фірма Abercrombie & Kent пропонує тур по Шотландії на борту приватного розкішного поїзда Belmond Royal Scotsman, що складається з дев'яти вагонів з ванними кімнатами і спа. Екскурсії включають місця в королівській ложі в Единбурзі; шанс "стикнутися з королевою" на Braemar Gathering і VIP-доступ до майданчиків для гольфу, включаючи Carnoustie і St Andrews Old Course.

Для супербагатих прийнятна вартість відпустки включаючи двотижневе перебування за попереднім замовленням, яке коштує 600 тис. фунтів стерлінгів для сім'ї з чотирьох осіб.

Нове аргентинське танго з МВФ

Глава МВФ Крісталіна Георгієва заявляє, що фонд працює над досягненням угоди про нову кредитну угоду з Аргентиною, і наступний раунд зустрічей буде присвячений деталям. Однак, за її словами, "для танго потрібні двоє", тому обидві сторони повинні внести свій внесок і знайти шлях до угоди, а ми ще не досягли навіть цієї точки".

Команда кризового кредитора проведе новий раунд віртуальних переговорів з офіційними особами з Буенос-Айреса в найближчі тижні і буде прагнути виконати поставлену урядом мету — укласти угоду до травня.

Криза з коронавірусом посилила і без того високий рівень безробіття і бідності, 1 уряд президента Альберто Фернандеса має намір переглянути умови виплати кредиту в розмірі 44 млрд дол., отриманого від МВФ в 2018 році.

З того року Аргентина знаходиться в рецесії, а раніше протягом майже десяти років перебувала в стані стагфляції.

Іспанія націлена на лідерство в трансплантації волосся

У міру того, як туризм по естетиці волосся набирає вагу, іспанські спеціалізовані центри також прокладають шлях до лідерства в цьому бізнесі. Поки вони не стали новим світовим еталоном для мікротрансплантатов волосся. Але, поєднання більш якісних результатів і загального падіння цін закріпило бум подібних клінік в Іспанії.

У порівнянні з пакетами з фіксованою ціною на операцію в Туреччині (включаючи поїздку), яка варіюється від 1700 до 2000 євро, Іспанія значно знизила витрати на цей вид втручання. Зокрема, з майже 10 тис. євро, які можна було заплатити трохи більше п'яти років тому, зараз ця цифра коливається від 2 700 до 3 000 євро, за даними опитаних клінік.

Понеділок, 8 лютого

Люксембург у центрі нового податкового скандалу

"Le Monde" і міжнародний консорціум з шістнадцяти ЗМІ опублікували в понеділок нову інформацію про фінансовий центр Люксембурга, відомому звільненням від податків і оптимізацією найбільших статків у світі.

Після викриттів дослідження LuxLeax у 2014 році, ця нова операція, націлена на Велике Герцогство, відома як OpenLux. Розслідування проводилися міжнародним консорціумом журналістів.

Для цього шістнадцять партнерських ЗМІ, включаючи Süddeutsche Zeitung в Німеччині, Le Soir в Бельгії, McClatchy в США, Woxx в Люксембурзі, IrpiMedia в Італії і консорціум журналістів-розслідувачів OCCRP, об'єднали свої зусилля.

Зі свого боку, відділ даних французької щоденної газети Les Décodeurs зміг створити велику базу даних з власників 140 000 організацій, зареєстрованих в Люксембурзі, тобто компаній і фондів.

У цьому новому розслідуванні йдеться про 55 тис. офшорних компаній, активи яких складають жахливу суму в 6,5 трлн. євро. За даними Le Monde, майже 90% з 64 458 бенефіціарів цих організацій не є люксембуржцями. Невелика територія в 2586 кв. км привертає найбільші багатства і фактично концентрує більшу частину світових багатств. Не дивно, що ці обертаються в порожнечі холдингові компанії створені великими мільярдерами, транснаціональними корпораціями або різними представниками засобів масової інформації, які хочуть примножити фінансові активи або нерухомість, таємно і без сплати податків.

Серед 157 національностей, представлених в цьому величезному списку бенефіціарів, французи і навіть Парижани займають провідне місце. Більше 17 тис. Компаній — це 37 французьких з 50 найбагатших сімей, в тому числі Бернар Арно, Герран-Ермес або Мюлье. Тут також зареєстровані деякі перлини французької економіки, такі як Yves Rocher, Hermès, JCDecaux або Decathlon. Тут з'являються навіть деякі скарби французького спадщини в області нерухомості: наприклад, замок Іль-де-Франс, що належить саудівському принцу, знаменитий виноградник Вар колишньої пари Анджеліни Джолі-Бред Пітт або безліч вілл на Кот-д "Азур".

Україна приєдналася до КВПБ

Українська делегація, очолювана заступником міністра економіки Тарас Качка, 8 січня приєдналася до 47 сесії Комітету з всесвітньої продовольчої безпеки (КВПБ), де буде представлений звіт групи експертів зі створення концепції глобальної продовольчої безпеки та харчування до 2030 року.

Україна робить значний внесок в досягнення SDG 2 (ліквідація голоду, забезпечення продовольчої безпеки і поліпшення харчування — одна з 17 цілей в сфері сталого розвитку, встановлених ООН в 2015 році) як на національному рівні, так і глобально.

Згідно з даними на сайті Мінекономіки, КВПБ заснований в 1974 році, його Секретаріат розміщений в штаб-квартирі Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Римі. У комітеті на глобальному рівні обговорюються питання продовольчої безпеки і харчування, крім того, відомство розробляє вказівки і рекомендації, які можуть ставати керівництвом до дій для країн в їх роботі по забезпеченню продовольчої безпеки.

Згідно з даними на сайті комітету, КВПБ в рівних частках фінансується Продовольчою і сільськогосподарською організацією (ФАО), Міжнародним фондом сільськогосподарського розвитку (МФСР) і Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП).

Dogecoin б'є рекорди після твітів Маска і Снуп Догга

Dogecoin — криптовалюта із зображенням собаки Сіба-іну в якості талісмана — досягла рекордної позначки 8 лютого після того, як мільярдер Ілон Маск, репер Снуп Догг і басист Kiss Джин Сіммонс написали про це в Twitter.

Вартість токена піднялася до піку в розмірі 8,2 цента за ринковою капіталізацією в 10,5 млрд доларів. Монета увійшла в десятку криптовалюта за ринковою вартістю.

Маск, найбагатша людина на планеті, останнім часом кілька разів писав у Твіттері про Dogecoin. Snoop Dogg прикріпив твіт зі словом "Snoop Doge". Сіммонс, учасник американського рок-гурту Kiss, розповів, скільки люди могли б заробити, якби купили Dogecoin раніше.

Е-гривня

Нацбанк України розглядає можливість випуску власної цифрової валюти — e-гривні. Про це повідомив глава НБУ Кирило Шевченко в Facebook.

"Національний банк України також продовжує вивчати можливість випуску власної цифрової валюти — е-гривні, досліджує її можливі сфери використання і потенційний попит на е-гривню", — заявив Шевченко.

За словами глави НБУ, в 2016 році Україна однією з перших у світі розпочала вивчення можливості випуску цифрової валюти центрального банку (CBDC).

"У 2018 році було проведено пілотний проект з випуску е-гривні для роздрібних платежів на платформі блокчейн. В результаті "пілоту" ми отримали багато як цікавих висновків, так і нових відкритих питань. І це цілком нормально, враховуючи інноваційну природу CBDC. Ці питання поки досліджуємо не тільки ми, а й інші центробанки ", — додав Шевченко.

Глава Нацбанку відзначив, що в кінці минулого року НБУ почав опитування учасників фінансового ринку для отримання експертних думок щодо перспектив впровадження е-гривні в Україні.

Франція вимагає від МЕРКОСУР гарантій "екологічних і санітарних стандартів"

Підписання торгового угоди між МЕРКОСУР і Європейським союзом відкладено через вимоги Франції про гарантії, які називаються "екологічними і санітарними стандартами", від країн-членів американського блоку.

Міністр зовнішньої торгівлі Франції Франк Рістер заявив, що Париж не підпише угоду, але, за його словами, це не означає виходу з нього. Крім того, він заявляє, що країна буде задоволена тільки політичною заявою про екологічні зобов'язання чотирьох країн-учасниць (Аргентини, Бразилії, Уругваю і Парагваю, що займе чимало часу.

До невирішених питань відносяться технічні аспекти, такі як списки географічних зазначень, охоплення товарів із зазначенням походження, а також питання, що мають велике політичне значення, такі як екологічні проблеми, які ставилися під сумнів європейськими країнами, такими як Франція.

Однак договір може набути чинності в односторонньому порядку між Європою і кожною країною МЕРКОСУР, яка схвалить текст угоди.

Членство Бразилії в ОЕСР заблоковано екологічною політикою Болсонару

Комітет ОЕСР з екологічної політики скасував заплановане на цьому тижні обговорення підвищення статусу Бразилії в групі

Цей крок є потенційною невдачею для уряду президента Жаіра Болсонару, яке зробило вступ в Організацію економічного співробітництва та розвитку своїм пріоритетом, щоб підвищити довіру до країни і залучити більше інвестицій.

Питання про Бразилію був знятий з порядку денного засідання протягом 9 лютого після того, як члени комітету отримали лист від американської організації Human Rights Watch з питаннями про екологічну політику Болсонару

Франція очолює опозицію, стверджуючи, що участь Бразилії може підірвати довіру до Комітету з питань довкілля групи. Замість цього зустріч буде присвячена Болгарії — ще одній країні, яка намагається приєднатися до паризької групи.

Міністерство закордонних справ Бразилії заявило, що очікує відповіді від комітету з екологічної політики ОЕСР. В ОЕСР відмовилися від коментарів.

НБУ відновлює стрес-тестування банків

Рішення Нацбанку №39-рш про відновлення стрес-тестування банків вступило в силу 8 лютого, передає прес-служба регулятора.

Згідно з документом, оцінка стійкості банків буде проведена станом на 1 січня 2021 року. Вона передбачає оцінку якості активів (asset quality review — AQR) для всіх банків та додатково стрес-тестування для окремо визначеного переліку фінустанов.

Стрес-тестування, додатково до оцінки якості активів, в цьому році будуть проходити 30 банків, на які припадає понад 90% активів банківської системи. Зокрема, це "ПриватБанк", "Ощадбанк", "Укрексімбанк", "Укргазбанк", "Альфа-Банк", "Райффайзен банк Аваль", "Сбербанк России", "Укрсиббанк", "ОТП банк", "Креді Агріколь банк "," ПроКредит банк "," Кредобанк "," Ідея банк "," Правекс-банк ", банк" Форвард ", ПУМБ, банк" Південний "," ТАСкомбанк "," Універсал банк ", банк" Кредит Дніпро ", банк "Схід", "Мегабанк", "А-банк", "МТБ банк", "Індустріалбанк", "банк інвестицій та заощаджень", банк "Альянс", банк "Львів", банк "Глобус", "Акордбанк".

Подробиці макроекономічних сценаріїв і підходів до стрес-тестування в 2021 році будуть оприлюднені пізніше на сайті Національного банку.

За результатами оцінки стійкості для банків буде визначено необхідний рівень нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу (Н2) і нормативу достатності капіталу (Н3), уточнили в НБУ.

Вівторок, 9 лютого

Перша жінка-керівник СОТ

Вперше в історії африканська жінка виявиться на вершині міжнародної торгівлі. Завдяки широкій підтримці з боку країн-членів, в тому числі Європейського Союзу, Китаю, Японії і Австралії — Нгозі Оконджо-Івеала з Нігерії керуватиме Світовою організацією торгівлі (СОТ).

Два терміни вона займала пост міністра фінансів Нігерії (2003-2006 і 2011-2015 роки) і стала першою жінкою, що зайняла цей пост. Протягом короткого часу в 2006 році вона була міністром закордонних справ. Сьогодні вона входить до ради директорів таких важливих міжнародних організацій, як Twitter, Standard Chartered Bank і Global Alliance for Vaccines and Immunization.

Призначення в Оконджо-Івеала знаменує собою дуже важливий поворотний момент у всьому світі, тому що він родом з одного з небагатьох регіонів світу, де спостерігається підйом вільної торгівлі.

1 січня цього року набула чинності угода про створення Африканської континентальної зони вільної торгівлі (Afcfta), підписану 53 з 54 країн. Завдяки цій ініціативі Африка стає найбільшою зоною вільної торгівлі на планеті: 1,2 мільярда людей і загальний ВВП 2,5 трильйона доларів — справжній поворотний момент для африканського континенту.

В інтерв'ю CNN в серпні минулого року після відставки Азеведо, Нгозі Оконджо-Івеала запевнила, що торгівля буде відігравати важливу роль у відновленні після пандемії коронавируса. І додала: "СОТ потрібен лідер: нове обличчя, здатне проводити реформи і працювати з усіма членами, щоб забезпечити вихід організації з часткового паралічу, в якому вона опинилася". Нове обличчя тепер є. І вперше в історії ця особа африканської жінки.

Криптовалюти оновлюють рекорди

Криптовалюта під назву Ефір досягла нового рекордного максимуму, вперше перевищивши позначку в 1700 дол.

Згідно з даними CoinDesk, ефір, який є другою за величиною цифровий монетою в світі за ринковою вартістю, піднявся на 11,2% до 1743 долара приблизно о 10:30 ранку за східним часом.

Ефір стабільно зростає на цьому тижні, оскільки інвестори чекають довгоочікуваного запуску ф'ючерсних контрактів на ефір на Чиказькій товарній біржі на наступному тижні.

Deutsche Bahn більше не буде продавати паперові квитки на потяги

З наступного року клієнти Deutsche Bahn більше не зможуть купувати паперові квитки на поїзди далекого прямування. Компанія оголосила у вівторок, що з 1 січня 2022 року таку можливість більше не діє. Замість цього, починаючи з квітня, мандрівники і раніше зможуть бронювати електронний квиток через додаток або на веб-сайті поїзда протягом десяти хвилин після відправлення. Додаткова плата за харчування не стягується.

Профспілка залізничників і транспорту не підтримує рішення.

Deutsche Bahn говорить про розширення онлайн-квитків і підкреслює, що спонтанні мандрівники, які подорожують на далекі відстані, як і раніше будуть мати можливість купувати квиток на поїзд.

За даними Deutsche Bahn, за останні роки на потяги було продано менше одного відсотка квитків. Доплата за харчування тепер становить 19 євро. У місцевому транспорті і на міській залізниці квитки завжди потрібно купувати перед поїздкою. Профспілка закликає до широкої інформаційної кампанії про зміну.

Банк бразильської солідарності

Зіткнувшись з кризою в сферах економіки і охорони здоров'я, представники десяти фавел Бразилії відкрили банк солідарності, що пропонує мікропозики підприємствам і банківські послуги для жителів.

З капіталом в 1,8 мільйона реалів (280 тис. Євро), наданим "анонімними інвесторами", "Банк G10" планує надати доступ до кредитів за низькими ставками для підприємців, а також надати резидентам базові банківські послуги, такі як доступ до платіжної картки . Заклад буде направляти третину свого прибутку на фінансування соціальних програм.

Згідно зі звітом Міжнародного валютного фонду, зіткнувшись з економічною кризою, бразильські МСП збільшили кількість звернень за кредитами на 20% в період з серпня 2019 року по серпень 2020 року. Але в фавелах, де економіка в основному неформальна, доступ до традиційних кредитами зазвичай майже неможливий. Отже, під час епідемії люди не володіють своїми будинками, вони не можуть довести джерело свого доходу, а у банку немає документів для оцінки їх кредитоспроможності. Тому — "Банк G10", кращий вихід і гідний приклад.

Тюрми на продаж

Міністерство юстиції України планує виставити на продаж 35 законсервованих в'язниць. Підготовка йде спільно з Фондом державного майна.

"Кожне з цих закладів вже припинило свою профільну діяльність. Утримувати закриті установи, які не виконують своєї функції, невигідно для держави, оскільки це мільйони гривень витрат щорічно ", — додала Висоцька.

Хакерські атаки

Невідомі хакери зламали комп'ютерні мережі компанії, яка займається водопостачанням в США і отримали доступ до управління критично важливими системами. Також вони намагалися вчинити масове отруєння. Як стало відомо у вівторок, 9 лютого, злочинці дистанційно запустили процес підвищення рівня гідроксиду натрію у питній воді.

Вторгнення в комп'ютерну систему і запуск небезпечного процесу були виявлені до того, як зловмисники змогли завдати якої-небудь шкоди. Повідомляється, що метою нападу хакерів став невелике місто Олдсмар (Oldsmar) з населенням 15 тис. Чоловік в американському штаті Флорида.

Як заявив на прес-конференції шериф Боб Гуальтьері, дистанційний перехоплення управління виявив оператор служби водопостачання. Він екстрено відключив процес і запобіг отруєння води.

Зміст гідроксиду натрію, одного з компонентів системи водоочищення, було на короткий час серйозно підвищено. Якби вода з таким рівнем хімікатів досягла будинків місцевих жителів, наслідки могли бути катастрофічними, пояснили експерти.

Відразу після інциденту влада Олдсмар відключили систему віддаленого доступу до комп'ютерів водопостачання, були також зроблені інші запобіжні заходи, щоб запобігти потраплянню хімікатів в водопровід.

Середа, 10 лютого

Економісти ЄС вимагають списати борги

Близько 150 економістів з 13 країн Європейського Союзу звернулися із закликом списати борги країн єврозони в Європейського центрального банку (ЄЦБ), який купив облігації цих країн за обіцянки інвестувати в екологію і виділити кошти на соціальні програми.

Експерти відзначили, що державам замість позик для інвестицій доведеться знову брати позики для погашення існуючих боргів.

На думку авторів звернення, тільки таке рішення допоможе країнам оговтатися "після страшного кризи".

Польський сейм для поляків

Сейм прийняв рекордну індексацію пенсій, завдяки якій вже навесні нинішнього року пенсіонери отримуватимуть вищі допомоги від ZUS. Підвищення пенсій, підтверджене урядом, складе 4,24%. Також буде відшкодована вартість ліків в розмірі 600 злотих. Допомога доступна людям з обмеженими можливостями. Також на допомогу зможуть розраховувати родичі інвалідів: дружина, батько, батько чоловіка, брати і сестри, власні та прийомні діти, діти, прийняті на виховання, прийомні діти, невістка, зять, мачуха та вітчим. Протягом року, якщо припустити, що на ліки щомісяця витрачається 150 злотих, розмір компенсації складе 600 злотих. Якщо витрати були менше 100 злотих, наприклад, заплатили за ліки 90 злотих протягом місяця, пільга не надається.

Disney закривається

Компанія Уолта Діснея закриває свою "Blue Sky Studios, яка займалася виробництвом анімації, де створені серіали" Льодовиковий період "," Ріо "та багатьох інших знакових фільмів.

Рішення було прийнято після того, як Disney зіткнулася з економічною кризою через пандемію COVID-19. Через фінансових втрат компанія також закрила свої тематичні парки і круїзні лінії.

Однак майбутній проект серії "Льодовиковий період" з бібліотеки студії буде вести сам Disney.

Серіал "Льодовиковий період" для Діснея, про який вперше було оголошено на зборах фінансових спонсорів рік тому, все ще знаходиться в стадії розробки. "Пригоди Бака Уайлда в льодовиковий період", присвячені голосу Саймона Пегга, повинні з'явитися на початку 2022 року.

Останній робочий день для студії Blue Sky буде в квітні. Компанія звільнить 450 співробітників студії. Disney буде працювати з співробітниками студії в Грінвічі, штат Коннектикут.

Найвище споживання електроенергії за останні 6 років

В Україні зафіксували рекордне споживання електроенергії за останні 6 років. Про це повідомив голова парламентського комітету енергетики та ЖКГ Андрій Герус в своєму Telegram-каналі в середу.

"У ці дні лютого спостерігається найвища споживання електроенергії за останні 6 років. Основна причина — морози. Як наслідок, ранкові та вечірні піки споживання електроенергії практично перетворилися в один довгий пік, який триває з 7 ранку до 23 вечора ", — написав Герус.

За його словами, щоб покрити цей пік, особливу роль виконують гідроакумулюючі електростанції "Укргідроенерго", які вночі закачують воду, а протягом дня її використовують для виробництва електроенергії.

Також на 07: 00-23: 00 припадають основні обсяги імпорту електроенергії, що допомагає розтягнути використання води на ГАЕС до пізнього вечора.

Дедпул рятує англійський футбол

Голлівудський актор Райан Рейнольдс разом з ще одним актором і сценаристом Робом МакЕлхенні стали власниками футбольного клубу "Рексхем" — одного з найстаріших футбольних клубів в світі.

Відразу після того, як 100% клубу перейшли у власність Рейнольдса і МакЕлхенні, вони вклали в нього 2 млн фунтів стерлінгів.

Ці гроші повинні піти на підтримку діяльності головної команди. У тому числі і на літні трансфери, жіночу команду і ще частина — на волонтерські проекти, пов'язані з клубом.

Рейнольдс і МакЕлхенні отримали клуб від уболівальників, які до цього утримували його.

Зараз "Рексхем" виступає в Національній конференції чемпіонату Англії — п'ятому за силою дивізіоні Англії. Тому одне із завдань, яке поставлено перед новими власниками — підняти клуб у вищий дивізіон.

Греція скорочує допомогу

Допомога по безробіттю, а також підтримка при працевлаштуванні в розмірі 534 євро переглядаються Міністерством праці. Мета — скоротити їх до 400 євро на місяць, а разом з Міністерством фінансів вони розглядають можливість обмеження призупинення трудових договорів при одночасному скороченні як допомоги, так і кількості компаній, які сьогодні отримують підтримку.

Допомога по безробіттю зменшиться для переважної більшості працівників, і Міністерство праці негайно приступить до реалізації пропозицій звіту Піссарідіса, який в основному передбачає: нестабільність і прив'язку до мінімальної заробітної плати як такої, але при колишній заробітної плати безробітного і термін субсидії безробітному скорочується до 6 місяців.

Нагадаємо, в МВФ заявили, що Україні не вистачає прогресу для того, щоб фонд міг завершити перший перегляд програми.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!