Головна Новини Бізнес Агро В Україні запрацював новий Реєстр для аграріїв: які його переваги
commentss НОВИНИ Всі новини

В Україні запрацював новий Реєстр для аграріїв: які його переваги

Мінагрополітики переведуть публічні послуги в електронну форму

11 листопада 2024, 13:59
Поділіться публікацією:

В Україні запустили нову інформаційну систему — Реєстр складських документів на зерно. Це ще один крок до цифровізації в аграрному секторі, який дозволить спростити процеси обміну даними та зберігання зерна. Реєстр має стати основним інструментом для організацій, що займаються зберіганням та обігом зернових, пропонуючи їм доступ до зручних онлайн-інструментів.

В Україні запрацював новий Реєстр для аграріїв: які його переваги

Міністерство аграрної політики та продовольства України завершило роботу над Реєстром складських документів на зерно, що став частиною ширшої ініціативи з цифровізації публічних послуг. Нова система дозволяє ведення та зберігання складських документів на зерно, а також відслідковування зернових складів.

Як працює новий Реєстр

Для реєстрації в системі необхідно пройти на офіційний сайт Реєстру, де установи та організації, які займаються зберіганням зерна, можуть зареєструвати свої дані. Реєстр реалізований на платформі Дія.Engine, що дозволяє користуватися всіма функціями через веббраузер. Інтеграція з Єдиним державним реєстром юридичних осіб та API-інтерфейси забезпечують можливість автоматичного обміну даними з іншими обліковими системами.

Переваги та можливості для аграріїв

Однією з головних переваг нового Реєстру є можливість безпечного і швидкого доступу до складських даних, а також зручне управління бланками складських документів. Керівники елеваторів отримують можливість контролювати доступ до системи за допомогою електронного цифрового підпису, що підвищує рівень безпеки.

"Мінагрополітики продовжує рух у бік цифровізації для спрощення доступу до послуг. Впровадження Реєстру зберігання зерна створює передумови переходу на безпаперові технології та запровадження електронного складського документа на зерно. Також створює можливість інтеграції з торговельними майданчиками для розвитку ринку зерна України", — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль.

Нагадаємо, у вересні українським аграріям було нараховано 25% компенсації за придбану в серпні сільгосптехніку та обладнання вітчизняного виробництва, що в сумі становить 98,5 мільйона гривень. 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://minagro.gov.ua/

Новини