Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Компанія Google представила нові смартфони Pixel 6 і Pixel 6 Pro на базі власного процесора Tensor, над яким фахівці працювали протягом чотирьох років.Про це повідомляє американське видання The Verge. Смартфони Pixel 6 і Pixel 6 Pro оснащені системою Google Tensor, яка містить процесор з двома високопродуктивними ядрами, двома середніми і чотирма енергоефективними, 20-ядерний графічний чіп, сигнальний процесор для обробки зображень і чіп безпеки.
Google - фото из открытых источников
Флагман Pixel 6 отримав 6,4-дюймовий FHD екран з частотою оновлення до 90 Гц, а Pixel 6 Pro — 6,7 дюйма QHD і частотою оновлення від 10 до 120 Гц. В Google запевняють, що основна камера Pixel 6 і Pixel 6 Pro є "в смартфонах". Вона отримала роздільну здатність 50 МП і сенсор розміром 1 / 1.31 ", який вловлює на 150% більше світла, ніж сенсор в Pixel 5.Смартфони здатні знімати відео в 4К / 60 кадрів в секунду або slow-mo відео до 240 кадрів в секунду з здатністю 1080p. Крім того, в Pixel 6 з'явиться функція Live Translate, яка здатна автоматично переводити мову користувача в текст або аудіо на вибрану мову. Всього функція підтримує 48 мов. Вартість Pixel 6 — від 599 доларів, Pixel 6 Pro — від 899 доларів. вони з'являться у продажу 28 жовтня.
Нагадаємо, агентство BBC New інформує, що компанія Google надає деяким користувачам спеціальні інструменти для захисту. Компанія запропонувала 10 тис. Клієнтів безкоштовні електронні ключі на пристроях USB. Пропозиція стосується тільки окремих користувачів, які мають високий ризик злому — політики, правозахисники. Подібний спосіб захисту забезпечується двофакторної аутентифікацію — тобто додається ще один рівень безпеки, окрім пароля. Шейн Хантлі, директор групи аналізу загроз, заявив в пості Twitter, що в кінці вересня виявили масовану атаку на 10 тис. Користувачів Google. Хакерський напад вчинила група АРТ28, також відома як Fancy Bear. Кібершахраї пов'язані з російською розвідкою, як стверджують уряду США і Великобританії. Напад відносилося до категорії фішингу: люди отримували електронні листи від поважаних електронних сервісів, в яких їх просили підтвердити особисті дані, банківські реквізити та іншу конфіденційну інформацію.
Новини