logo_ukra

Coinspot 31.10.2020

BTC/USD

13608.45

ETH/USD

386.00

LTC/USD

54.81

НБУ 31.10.2020

USD/UAH

28.66

EUR/UAH

33.56

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес новини компаній Компанія ICU п'ятий рік поспіль визнана найкращим інвестиційним партнером страхових компаній
commentss НОВИНИ Всі новини

Компанія ICU п'ятий рік поспіль визнана найкращим інвестиційним партнером страхових компаній

Insurance TOP щорічно формує свій рейтинг на основі офіційної звітності учасників страхового ринку

18 вересня 2020, 11:00

Спеціалізоване видання страхового ринку України "Insurance TOP" нагородило ICU званням кращого інвестиційного партнера страхових компаній в Україні.

Компанія ICU п'ятий рік поспіль визнана найкращим інвестиційним партнером страхових компаній

Insurance TOP щорічно формує свій рейтинг на основі офіційної звітності учасників страхового ринку. Згідно із даними звіту, компанія ICU є найбільшим брокером ОВДП на страховому ринку України вже протягом п'яти років поспіль.

За даними страховиків, за підсумками 1-го кварталу 2020 року ОВДП становлять 22% від їх загальних активів. У власності страховиків державні папери на суму понад 10 млрд грн. Це 35% від загального обсягу ОВДП у володінні всіх юридичних осіб в Україні.

"НБУ, як новий регулятор сфери страхування, продовжує роботу над підвищенням надійності цього ринку — поліпшенням якості активів і резервів страховиків. Тому попит на ОВДП серед страхових компаній буде тільки рости, адже держоблігації залишаються найнадійнішим інструментом для інвестицій, маючи 100% державну гарантію виплати", - зазначає Євгенія Грищенко, керівник відділу брокерського обслуговування клієнтів ICU.

У ICU також додають, що з'явився і помітний інтерес страхових компаній до корпоративних облігацій українських емітентів.

"З огляду на зниження ставок за депозитами, а також в пошуку більш прибуткових альтернатив для інвестування, страховики цілком можуть стати драйвером ринку корпоративних бондів у 2021 році", - вважає Євгенія Грищенко.

Крім того, днями компанія ICU отримала ще одну нагороду від страхового ринку за безперервну підтримку і партнерство Міжнародного фінансового форуму, який протягом вже 20 років проводиться страховиками в Одесі.

Інвестиційна компанія ICU створена у 2006 році вихідцями з голландського ING банку. Компанія відразу зарекомендувала себе лідером на ринку торгів облігаціями внутрішньої державної позики, зберігаючи перші позиції в цьому сегменті понад 10 років. Останні 5 років ICU також є найбільшим провайдером послуг на ринку ОВДП для страхових компаній. Засновники ICU — Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

-->
Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!