logo_ukra

Coinspot 18.01.2021

BTC/USD

36330.31

ETH/USD

1237.14

LTC/USD

148.77

НБУ 18.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.25

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес новини компаній Компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019»
commentss НОВИНИ Всі новини

Компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019»

За результатами Всеукраїнського рейтингу ВГО «Асоціації платників податків України», яка об’єднує більше 3 000 підприємств, компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019». Серед головних критеріїв оцінювання: податкова дисципліна, повнота та своєчасність сплати податків та зборів, середня заробітна плата та кількість робочих місць на підприємстві, соціальний пакет роботодавця, благодійність, тощо

22 жовтня 2020, 15:21

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків" започатковано в 2011 році. Мета – відзначення здобутків кращих платників податків та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Компанія SHABO отримала звання «Сумлінний платник податків – 2019»

SHABO отримала почесне звання

"Впевнені, що той, хто працює у прозорому чесному форматі та добросовісно сплачує податки, сумлінно виконує свої обов’язки перед державою, забезпечує її соціально-економічну стабільність та суспільний добробут, – той піклується про Україну, її майбутнє, особливо в умовах сьогодення, коли вся країна бореться з COVID-19, і як ніколи потребує нашої підтримки", — відзначив Грігол Катамадзе, президент ВГО "Асоціація платників податків України".

За останні три роки SHABO сплатила податків більше 1,4 млрд грн до бюджетів різних рівнів, за 9 місяців 2020 року – близько 360 млн грн. Компанія активний учасник у питаннях життєзабезпечення та благоустрою регіону, в якому працює. Постійно надає матеріальну допомогу дитячим дошкільним закладам, районним лікарням, школам, підтримує спортивні команди та культурні заходи.

"Ми переконані, що у питанні стабільності та добробуту країни велику роль відіграє саме відповідальна сплата податків. Таким чином вітчизняні компанії та підприємства демонструють небайдужість до теперішнього та майбутнього своєї держави", –  коментує Гіоргі Іукурідзе, СЕО компанії SHABO.

Компанія SHABO є одним з найбільших платників податків виноробної галузі країни, про що свідчать і сім відзнак Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків". Окрім цього, компанія увійшла до ТОП-25 кращих роботодавців України 2020. 


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!