comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес новини компаній МТБ БАНК, Банк Кредит Дніпро і Банк 3/4 очолили ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями на фондовій біржі ПФТС
commentss НОВИНИ Всі новини

МТБ БАНК, Банк Кредит Дніпро і Банк 3/4 очолили ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями на фондовій біржі ПФТС

До п'ятірки кращих також увійшли АТ «Укргазбанк» і ТОВ «Інвестиційний капітал Україна»

11 червня 2021, 10:22 comments2735

Лідерами в рейтингу торговців муніципальними облігаціями членів фондової біржі ПФТС за перші п'ять місяців поточного року стали АТ "Банк 3/4", АТ "Банк Кредит Дніпро" і МТБ БАНК. Про це свідчать дані, які опубліковані на сайті ПФТС.

МТБ БАНК, Банк Кредит Дніпро і Банк 3/4 очолили ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями на фондовій біржі ПФТС

МТБ БАНК, Банк Кредит Дніпро і Банк 3/4 очолили ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями на фондовій біржі ПФТС

Замикають п'ятірку АТ "Укргазбанк" і ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", які розмістилися на 4-му і 5-му місцях відповідно.

Варто відзначити, що МТБ БАНК також увійшов в TOП-10 торговців акціями підприємств на ПФТС в січні-травні 2021, зайнявши сьому позицію. Експерти відзначають, що досягти таких результатів допомогло успішне розміщення акцій Народного Клубу "Верес", продаж яких здійснюється у відділеннях МТБ БАНКу.

"Це перший проект IPO за останні 15 років і сам процес покупки акцій ще потребує вдосконалення, але всі учасники процесу намагаються максимально спростити його. – Так прокоментував розміщення на ПФТС акцій НК "Верес" голова правління МТБ БАНКу Юрій Кралов. — Цей кейс — початок, щоб наш внутрішній фондовий ринок змінився на краще, з'явилося нове джерело залучення коштів, а бізнес став більш відкритим. Такі кроки сприяють залученню інвестицій".

Юрій Кралов також зазначив, що стати акціонером клубу не складно.

"Досить залишити заявку на нашому сайті та відкрити в банку рахунок. Сама ж угода укладається хвилин за 15", — резюмував голова правління МТБ БАНКу Юрій Кралов.

МТБ БАНК, Банк Кредит Дніпро і Банк 3/4 очолили ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями на фондовій біржі ПФТС - фото 2

Довідка. ПАТ "Фондова біржа ПФТС" — один з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні, який заснований 25 років тому. Станом на початок 2016-го року членами біржі було 74 професійних учасників ринку цінних паперів (провідних інвестиційних компаній і банків).
ПАТ "МТБ БАНК" — український комерційний банк, заснований 5 листопада 1993 го року як відкрите акціонерне товариство "МАРФІН БАНК". Останнім часом він демонструє динамічне зростання. Експерти пов'язують це зі зміною власників, коли в червні 2017 го року кінцевими бенефіціарними власниками банку стали: Михайло Партікевич та Ігор Згуров. Після до них додався Хамед Аліхані.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!