comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Економіка Євросоюзу знизилася до мінімального показника за останні 25 років
commentss НОВИНИ Всі новини

Економіка Євросоюзу знизилася до мінімального показника за останні 25 років

Найменш постраждалою від коронакризи у другому кварталі виявилася економіка Литви, де зафіксовано зниження всього на 5,1%

31 липня 2020, 21:51

Валовий внутрішній продукт країн ЄС у другому кварталі скоротився на 11,9% у порівнянні з першим кварталом. Про це в п'ятницю, 31 липня, повідомив Євростат. Про це пише "Кореспондент".

Економіка Євросоюзу знизилася до мінімального показника за останні 25 років

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року падіння склало 14,4%. Падіння економіки єврозони за квітень-червень склало 12,1%.

Це найбільше падіння за 25 років, з початку ведення статистики. У порівнянні з показниками другого кварталу 2019 року для єврозони падіння ВВП склало 15%.

Найбільше скорочення отримала економіка Іспанії – на 18,5%, Португалії – на 14,1%, Франції — на 13,8%. Найменш постраждалою від коронавірусної кризи в другому кварталі виявилася економіка Литви, де зафіксовано зниження всього на 5,1%.

Нагадаємо, у другому кварталі 2020 року чистий фінансовий результат банків склав 7,7 мільярда гривень, що вдвічі менше, ніж було в 1 кварталі (і в 2,4 рази менше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року). Основна причина — формування резервів під очікувані збитки в сумі 13,1 млрд грн за квартал.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!