logo_ukra

Coinspot 19.01.2021

BTC/USD

37155.11

ETH/USD

1409.68

LTC/USD

161.82

НБУ 19.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.37

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Колишній керівник ринку «Столичний відреагував» на заяви нової адміністрації
commentss НОВИНИ Всі новини

Колишній керівник ринку «Столичний відреагував» на заяви нової адміністрації

Екс-керівник ринку «Столичний» звинуватив нову адміністрацію в маніпуляціях

1 грудня 2020, 18:11

Колишній керівник оптового сільськогосподарського ринку "Столичний" Олексій Чумак, заявляє, що нове керівництво ринку не мало доступу до документів та інформації, яку воно коментує, а також не приймало участь у зборах акціонерів. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Колишній керівник ринку «Столичний відреагував» на заяви нової адміністрації

"Дмитро Долгушевський дійсно працював в команді ринку досить тривалий час... Але за часів мого керівництва Долгушевський точно не мав доступу до документів та інформації, яка коментується їм в інтерв'ю. Більш того, він жодного разу не був присутній на загальних зборах і не міг знати про відносини підприємства з акціонерами", — заявив Чумак.

За словами колишнього керівника ринку, за 8 років, протягом яких він обіймав цю посаду, було проведено понад сімдесят Загальних зборів учасників товариства з різних питань. Він каже, що в цих зборів завжди брали участь всі акціонери — через уповноважених представників. Також збори стверджували і звіти про результати роботи.

"Я здивований наведеними ним фактам, адже переважна їх частина — це абсолютні маніпуляції або навіть відверта брехня. Людина спотворює навіть досить просте питання, наприклад, говорить про збереження новим керівництвом попередньої команди проекту. Адже, за фактом, крім мене звільнилися за власним бажанням або за ініціативою роботодавця тринадцять ключових працівників підприємства ... Також я не чув і про "безліч кримінальних справ", про які він говорить ... Можливо, вони десь тільки замислюються. Як не чув і про недоїмки та виведення грошей на "ліві компанії", — додає Олексій Чумак.

Він також заявляє, що ринок неодноразово перевіряли контролюючі органи та, за словами Чумака, ні у кого не було сумнівів в правдивості фінансових операцій.

"Крім того, майже щорічно проводився професійний аудит в інтересах акціонерів відомими аудиторськими компаніями — результати власників повністю задовольняли... При передачі справ і посади новопризначеному директору був підписаний Акт із зазначенням відсутності будь-яких претензій або питань до мене з боку ТОВ "Ринок сільськогосподарської продукції "Столичний", його акціонерів, нового директора, головного бухгалтера та інших ключових посадових осіб".

Олексій Чумак запевняє, що реальні результати роботи ринку кардинально відрізняються від тих показників, які озвучило нове керівництво. За його словами, значний залишок перехідних коштів за минулий рік дозволяли підприємству будувати нові торгові площі або погасити та реструктурувати значну частину фінансових зобов'язань.

Як повідомляє "Апостроф", кілька місяців тому була оприлюднена інформація про те, що номінальний мажоритарний власник ринку Олександр Стельмах уклав угоду про продаж 54,25% його частки українсько-литовської компанії Stolitsa Group, а також отримав відповідний авансовий платіж. Але незабаром сторона Олександра Стельмаха прийняла рішення змінити менеджмент компанії, а представники нової адміністрації ринку почали через ЗМІ для звинувачень колишнє керівництво в зловживаннях, а покупців мажоритарної частки — в планах знищити компанію.

Звинувачення з боку нового керівництва ринку почастішали після того, як громадські активісти почали протести проти введення "чорних" схем роботи з орендарями торгового комплексу, які, як вони вважають, здійснюються в інтересах оточення Юри Єнакіївського, близького соратника побіжного президента Віктора Януковича.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!