Рубрики
МЕНЮ
Давиденко Евгения
У Комітеті з питань економічного розвитку Верховної Ради України звертають увагу бізнесу на запуск програми компенсації витрат на релокацію. Вона була запроваджена наприкінці 2022-го Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за участі фінансування Швейцарії і США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР.
Фото: https://pixabay.com/
Про це повідомляють “Коментарі” з посиланням на офіційний сайт українського парламенту.
Подавати заявки можуть як ті компанії, які ще планують переїзд в межах України, так і ті, які вже фізично переїхали.
Заявки приймаються до 31 січня 2023 року. Сума компенсації може становити до 30 тисяч євро на одну компанію. Крім того, в межах ініціативи передбачені певні вимоги для отримувачів виплат. Зокрема, штат підприємства має налічувати не більше 500 працівників; річний обіг повинен становити до €50 мільйонів або мати загальні активи розміром до €43 мільйонів. Крім того, бізнес, який подається на компенсацію від ЄБРР, має провадити операційну діяльність не менше двох років та у структурі власників частка українських має перевищувати 50%.
Заявку на компенсацію виплат на релокацію подати можна за посиланням
Нині на релокацію виробництв наважились понад 700 українських компаній. Таким чином вдалося зберегти понад 35 тисяч робочих місць. Крім того, на релокованих підприємствах знайшли роботу ще понад 7 тисяч українців, зауважила народна депутатка, член комітету з питань економічного розвитку Галина Янченко.
Раніше ми писали, що Національний банк вкотре звернувся до міжнародних фінустанов, зокрема, Raiffeisen Bank International, Intesa Sanpaolo, OTP Bank, ING Bank, Credit Agricole, з проханням покинути ринок рф та білорусі.
Новини