Рубрики
МЕНЮ
Таисия Ерохина
Для захисту заощаджень на банківському рахунку існує низка правил платіжної безпеки, які можуть запобігти викраденню ваших грошей із банківської картки. Про це йдеться в Telegram-каналі МВС України.
Банківська карта. Фото з відкритих джерел
У рекомендаціях правоохоронців йдеться про вісім важливих правил безпеки:
1. Не можна передавати нікому дані своєї банківської картки, особливо CVV та PIN-код, а також одноразові паролі з SMS. Працівник банку ніколи не має питати таку інформацію.
2. Організуйте безпечний онлайн-шопінг. Заведіть віртуальну картку, щоби переказувати на неї лише ту суму, яка необхідна для оплати.
3. Скористайтеся функцією динамічного CVV.
4. Коли робите платежі чи перекази, то користуйтеся лише перевіреними сервісами – вони мають захищений протокол (https://).
5. Встановіть мінімальні ліміти на операції за картою.
6. Підключіть послугу мобільного банкінгу.
7. Відключіть у мобільного оператора можливість віддаленої заміни sim-карти.
8. Краще заведіть окремий фінансовий номер телефону та не використовуйте його для спілкування і авторизації у соціальних мережах.
Нагадаємо, СБУ заблокувала розповсюджену схему шахрайства, через яку крали до мільйона гривень щодня. Шахраї вдавали з себе працівників фінустанов та виманювали дані банківських карток. Схема існувала кілька місяців.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про правила та моменти, на які необхідно звернути увагу при отриманні мікрокредиту – так звані гроші до зарплати – в Україні. Мікрокредити – це невеликі позики на короткий термін часу. За даними Національного банку України, подібна послуга має попит в українців.
Новини