logo_ukra

Coinspot 28.02.2021

BTC/USD

44469.91

ETH/USD

1349.66

LTC/USD

160.36

НБУ 28.02.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

34.05

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Статті Бізнес економіка Сонячний алюміній, розумні кросівки і чотириденний робочий тиждень: ділові підсумки тижня (Частина 1)
commentss Cтатті Всі новини

Сонячний алюміній, розумні кросівки і чотириденний робочий тиждень: ділові підсумки тижня (Частина 1)

На тлі падіння світових економік бізнес активно шукає нові форми співпраці та реалізації. Це виражається в економії, правда, не стільки коштів, скільки часу

8 лютого 2021, 07:55 comments1172

Прискорення виробництва і досягнення мети зачіпають всі сфери ділового світу: від швидкості самоорганізації працівників до швидкості виходу на споживача. Дрони як норма доставки, самовзуваючі кросівки, домашній бізнес в інтернеті і глобальна відмова від вуглецевих виробництв — в огляді ділових підсумків тижня від порталу "Коментарі".

Сонячний алюміній, розумні кросівки і чотириденний робочий тиждень: ділові підсумки тижня (Частина 1)

Неділя, 31 січня

Xiaomi — не військова

Китайський виробник смартфонів Xiaomi Corp в неділю, 31 січня, заявив, що його юридична скарга на Міністерство оборони США і Міністерство фінансів США полягала в захисті інтересів компанії. За кілька днів до цього компанія подала скаргу до окружного суду Вашингтона на відомства, домагаючись виключення китайського виробника смартфонів з офіційного списку компаній, пов'язаних зі збройними силами Китаю.

Xiaomi заявила, що рішення США включити компанію в "комуністичну китайську військову організацію" було "фактично невірним", і заявила, що вона просила суди визнати це рішення незаконним. Міністерство оборони під керівництвом адміністрації Дональда Трампа в середині січня додало Xiaomi і вісім інших компаній в список, що можна прирівняти до вимоги до американським інвесторам позбутися своїх активів в фірмах до встановленого терміну.

Xiaomi заявила, що 75% голосуючих акцій компанії в рамках виваженої структури належали співзасновників Лінь Бін і Лей Цзюнь, без права власності або контролю з боку фізичної або юридичної особи, пов'язаного з озброєними силами.

Playboy скуповує роздрібну мережу

Playboy Enterprises Inc наближається до угоди з придбання материнської компанії мережі сексуального здоров'я Lovers, оскільки мережа планує розвивати свій бренд після закриття однойменного журналу.

Придбання знаменує собою останню спробу Playboy використовувати свій знаменитий логотип у вигляді силуету кролика для розширення на арені споживчих товарів. Він уже отримує вигоду зі свого бренду, продаючи все — від одягу до творів мистецтва.

За словами джерел, угода буде коштувати материнської компанії Lovers TLA Acquisition Corp приблизно в 25 млн дол. І може бути оголошена вже в понеділок, але анонімно, оскільки подробиці ще не були опубліковані.

У жовтні Playboy погодився вийти на біржу шляхом злиття з компанією Mountain Crest Acquisition Corp. Згідно з умовами угоди, Playboy оцінили в 413 млн дол., Включаючи борги.

Після закриття угоди Playboy знову стане публічною компанією. Відзначимо, бренд перейшов в приватні руки в 2011 році, в результаті угоди в розмірі 207 млн дол., Яка відбулася завдяки засновнику Playboy Х'ю Хефнера.

Lovers працює онлайн, а також в 41 магазині в п'яти штатах США, де продаються товари для сексуального здоров'я, включаючи нижню білизну. А то ж час Playboy в минулому році припинив випуск свого журналу

Без рук і шнурків

Nike представляє свою першу пару кросівок без шнурків. Створення такого продукту обумовлена сучасними тенденціями, згідно з якими люди в усьому світі все частіше віддають пріоритет зручною і комфортного взуття.

Кросівки Go FlyEase позиціонують як такі, які не вимагають додаткових дій, на кшталт необхідності зашнурувати шнурки. Компанія заявила, що частково була натхненна азіатськими культурами, де прийнято знімати взуття перед входом в будинок, коли люди більше не хочуть торкатися брудних поверхонь, таких як підошва взуття.

"Це взуття дійсно відповідає нашій сьогоднішній ситуації, коли ми живемо за часів CCOVID-19, — сказала Сара Рейнертсен, менеджер FlyEase Innovation в Nike. — Насправді це нововведення, яке вже деякий час готується на нашій інноваційної кухні ... але воно з'явилося якраз в потрібний час, коли нам це було потрібно більше, ніж будь-коли ".

Go FlyEase — це частина лінійки кросівок Nike FlyEase для бігу, футболу та баскетболу.

"Ми давно користуємося шнурками, — сказав Райнертсен про рішення Nike відмовитися від них. — Але люди намагаються обійти ці шнурки, вони намагаються однією ногою закріпити взуття і вислизнути. Тому ми хотіли зробити взуття простіше для всіх ".

За словами Райнертсена, новітня взуття Nike призначена не для занять спортом на витривалість, а для повсякденних рухів, таких як ходьба. Нові кросівки будуть доступні для обраних учасників Nike на її найбільших ринках за роздрібною ціною 120 дол. За пару, починаючи з 15 лютого. Пізніше взуття буде продаватися більш широко.

Джон Матц звільнений з Parler

Parler звільнив свого генерального директора після того, як минулого місяця соціальна мережа була відключена через її ролі в заворушеннях в Капітолії.

Джон Матц повідомив Wall Street Journal, що його звільнив рада директорів компанії, який контролюється консервативним політичним спонсором Ребеккою Мерсер.

"Протягом останніх кількох місяців я зустрічав постійний опір своєму баченню продукту, моєї твердої віри в свободу слова і моєму погляду на те, як слід керувати сайтом Parler, — сказав він в заяві. — Наприклад, я виступав за більшу стабільність продукту і за те, що вважаю більш ефективним підходом до модерації контенту ".

У записці для співробітників Parler, отриманої Fox News, Матц написав: "29 січня 2021 року рада директорів Parler, контрольований Ребеккою Мерсер, вирішив негайно скоротити мою посаду генерального директора Parler. Я не брав участі в цьому рішенні ".

Понеділок, 1 лютого

Срібло дорожче золота

Срібло за день зросла на 10%. Спекулянти масово інвестували в метал. Вартість ф'ючерсів на срібло 1 лютого виросла на 10% і досягла 30 дол. За унцію. Заявки на покупку дорогоцінного металу істотно перевершують заявки на продаж, повідомляє Bloomberg 1 лютого.

Ряд користувачів соціальної мережі Reddit стали масово скуповувати срібло, щоб чинити тиск на банки, які намагаються заробити на зниженні його ціни, пишуть експерти Financial Times. Раніше трейдери з Reddit прославилися скоординованої скупкою акцій деяких компаній, що викликало штучний дефіцит на ринку і колосальне зростання вартості паперів.

Пенсійний фонд Норвегії відмовився від нафти

Державний пенсійний фонд Норвегії (також відомий як Нафтовий фонд) — найбільший фонд національного добробуту в світі — продав весь пакет акцій компаній, які працюють в сфері розвідки та видобутку нафти. Про це заявив заступник глави Norges Bank Investment Management (NBIM) Тронд Гранде.

NBIM є підрозділом норвезького центробанку і відповідає за управління фондом.

За словами Тронда Гранде, вартість нафтового портфеля фонду в 2019 році становила близько 6 млрд дол., І він був повністю розпроданий до кінця минулого року.

Як зазначає Bloomberg, цей крок завершує багаторічний процес виходу суверенного фонду з тієї галузі, яка визначала економіку Норвегії протягом більшої частини останнього півстоліття.

За підсумками 2020 року фонд отримав другий за величиною дохід більш ніж за двадцять років — його вартість виросла на 1,07 трлн норвезьких крон (123 млрд дол.), Або на 10,9%. Однак інвестиції в нафтогазову галузь принесли збиток майже в 10 млрд дол.

Нафтовий фонд як і раніше володіє акціями інтегрованих нафтокомпаній, зокрема, Royal Dutch Shell Plc.

Warungs — районний бізнес

Bukalapak — це індонезійська ринок електронної комерції, покликаний допомогти мільйонам домашніх кіосків країни вийти в Інтернет. Сьогодні компанія може похвалитися десятками мільйонів клієнтів на великому архіпелазі.

Індонезія відома своїми мільйонами традиційних сімейних вуличних кіосків, або "варюнг". Але за лаштунками багатьох з них стоїть багатомільярдний бізнес.

Warungs — це послуга, коли в своєму будинку ти можеш відкрити власний магазинчик на першому поверсі або у дворі і продавати товари першої необхідності: воду, мило, кава або щось ще. У 2017 році компанія запустила Mitra Bukalapak, щоб допомогти цим магазинам конкурувати з сучасними ритейлерами, пропонуючи додаткові онлайн-послуги, такі як оплата рахунків і поповнення балансу телефону.

Mitra Bukalapak також пов'язує warungs з дистриб'юторами споживчих товарів, звужуючи їх ланцюжка поставок, знижуючи собівартість їх товарів і збільшуючи прибуток цих мікробізнесу.

Британія йде в нове партнерство

Через рік після офіційного виходу з ЄС британський уряд заявив, що воно хоче приєднатися до всеосяжного і прогресивному угодою про транстихоокеанське партнерство (CPTPP) за участю 11 країн.

Міністр з міжнародної торгівлі Ліз Трас збирається в понеділок поговорити з офіційними особами в Японії та Нової Зеландії, щоб офіційно зробити запит. Очікується, що переговори почнуться в цьому році.

Уряд заявляє, що приєднання до партнерства поглибить зв'язку з швидко зростаючими економіками, включаючи Мексику, Малайзію і В'єтнам.

США, найбільша економіка світу, не бере участі в цьому партнерстві; колишній президент Дональд Трамп вивів країну зі свого попередника — транстихоокеанський партнерства. Китай, економіка № 2 в світі, також не бере участі в цьому договорі.

Мета приєднання Великобританії — отримати вигоду від більш низьких тарифів для британської економіки. Уряд заявляє, що партнерство знімає тарифи на 95 відсотків товарів, що продаються між членами партнерства. Це набагато вільніша домовленість, ніж для членів ЄС, від якої Великобританія офіційно вийшла 31 січня 2020 року, оскільки транстихоокеанський угода не передбачає глибокої політичної інтеграції.

соціальний світ

Кабінет міністрів України вніс електроенергію в список соціально значущих товарів для держрегулювання, затверджених постановою №341 від 22 квітня 2020 року. Відповідна постанова Кабміну №64 від 1 лютого оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Раніше, 18 січня 2021 року Кабмін вніс до переліку соціально значущих товарів природний газ, щоб мати можливість встановити граничну ціну на нього на період карантину.

Як пояснили в НКРЕКУ, це обумовлено тим, що 28 грудня 2020 року Кабінет міністрів затвердив нові тарифи на електроенергію для населення, скасувавши знижений тариф на перші 100 кВт-год в розмірі 90 копійок. Таким чином, тариф на електроенергію з 1 січня 2021 року становитиме 1,68 грн за кВт-годину, незалежно від обсягу споживання. Чергове підвищення тарифів можливе вже з 1 квітня наступного року.

Згідно з оцінками експертів Нацбанку, після цього рахунок в платіжці за електрику для кожної сім'ї виросте в середньому на 39,2%, що призведе до прискорення загальної інфляції в 2021 році на 0,39 процентного пункту.

Вівторок, 2 лютого

Глава Нацбанку анонсував створення спеціального фінансового суду

Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) ведуть переговори про створення спеціального фінансового суду для врегулювання суперечок між кредиторами і позичальниками для стримування зростання проблемний непрацюючих кредитів. Про це повідомив в інтерв'ю Reuters у вівторок глава Національного банку України Кирило Шевченко.

За словами голови Нацбанку, такий судовий орган повинен забезпечити кращий захист кредиторів, які іноді не можуть повернути свої позики з огляду на корумпованість судової системи, а також сприяти зниженню частки проблемної заборгованості з нинішніх 42% до 24% до 2023 року.

Глава НБУ додав, що скорочення обсягу проблемних кредитів допоможе залучити іноземних приватних інвесторів в банківську систему України, більше половини якої зараз залишається в руках держави.

сланець підводить

Exxon Mobil Corp у вівторок повідомила про історичне річний збиток після того, як пандемія COVID-19 вдарила по цінам на енергоносії і знизила вартість об'єктів видобутку сланцевого газу компанії більш ніж на 20 мільярдів доларів.

У минулому році Exxon скоротила витрати на нові проекти майже на третину, змалювавши в загальних рисах плани скоротити до 15% своєї робочої сили, додавши 21 млрд дол. В свій борг для покриття збитків і реструктуризації.

Компанія повідомила про чистий річний збиток в розмірі 22,4 млрд дол. За 2020 рік у списань і збитків від видобутку і переробки нафти в порівнянні з річним прибутком у розмірі 14,34 млрд дол. В 2019 році.

Але акції Exxon, що втратили чверть своєї вартості за останні 12 місяців, у вівторок виросли на 4,3% до 46,84 долара.

"На поліпшення ситуації піде якийсь час", — сказав Бірадж Борхатарія, аналітик RBC Capital Markets, зазначивши, що компанія ще не покриває свої дивіденди і капітальні витрати коштами від операційної діяльності.

Однак з відновленням цін на нафту Exxon може почати виплачувати дивіденди і виплатити 68 мільярдів доларів боргу на своєму балансі, сказав Вудс. Цього року нафта виросла на 11% і торгується на рівні, що передує пандемії.

Ford інвестує в Африку

Ford Motor Co. інвестує 1,05 млрд дол. в свої виробничі операції в Південній Африці, включаючи модернізацію для розширення виробництва свого пікапа Ranger, заявив у вівторок американський автовиробник.

Ці інвестиції спрямовані на збільшення встановленої потужності Ford в Південній Африці зі 168 тис. Авто до 200 тис. Автомобілів, сказала Андреа Кавалларо, операційний директор Ford International Market Group.

"Це найбільша інвестиція за 97-річну історію Ford в Південній Африці і одна з найбільших в історії місцевої автомобільної промисловості", — сказав він на офіційному заході.

Ford разом зі світовими автовиробниками, включаючи Volkswagen, Toyota і Nissan, нарощує виробництво в Африці, яку галузь розглядає як великий невикористаний ринок для продажу нових автомобілів.

Близько третини місцевого виробництва Ford продається в Південній Африці та інших країнах Африки на південь від Сахари, а інша частина експортується в інші країни.

Південноафриканські інвестиції Ford включають 683 млн дол. На модернізацію технологій і створення нових потужностей на своєму заводі в Сільвертон, передмісті адміністративної столиці Преторії, і 365 млн дол. На модернізацію обладнання на основних заводах-постачальниках.

Завод також буде виробляти пікапи Volkswagen в рамках альянсу Ford-VW.

Розширення виробництва створить 1200 робітників місць в компанії Ford в Південній Африці, збільшивши місцеву робочу силу до 5 500 осіб, а також додавши приблизно 10 000 нових робочих місць в мережі постачальників автовиробника.

За словами Кавалларо, Ford також прагне до 2024 року зробити завод в Сільвертон повністю енергонезалежним і вуглецево-нейтральним.

Іспанія на три роки переходить на чотириденний робочий тиждень

Уряд Іспанії прийняв національний пілотний проект, який передбачає введення в країні 4-денного робочого тижня: експеримент триватиме три роки.

Відзначається, що на проект виділяється 50 млн євро. Цими коштами уряд Іспанії буде підтримувати компанії-учасниці пілотного проекту, які скоротять робочий тиждень до 32 годин. При цьому важливо, що одночасно вони не будуть зменшувати заробітну плату працівників.

Ця ініціатива покликана збільшити продуктивність праці, але без падіння доходів бізнесу. Він висловив надію, що пілотний проект покаже компаніям вигоду 4-денного робочого тижня і буде мотивувати самостійно переходити в такий режим без підтримки держави.

У Microsoft Japan після введення 4-денного робочого тижня продуктивність працівників зросла на 40%. Крім того, на 23% скоротилися витрати компанії на електроенергію та на 59% — обсяги друку документів.

Експеримент з 4-денним робочим тижнем також вводили в компанії Perpetual Guardian в Новій Зеландії. Через деякий час працівники розповіли, що вони стали менше нервувати, продуктивність праці зросла, а витрати компанії на електроенергію скоротилися. У той же час деякі співробітники заявили, що в додатковий вихідний нудьгували без колег і роботи. Згодом компанія вирішила вже повноцінно запустити скорочений робочий тиждень.

BP зазнала перші збитки за десятиліття.

У минулому році British Petroleum зазнала збитків у розмірі 5,7 млрд дол., Вперше за десятиліття, оскільки пандемія завдала серйозної шкоди попиту на нафту, а енергетична компанія попередила про жорсткому початку 2021 року на тлі широко поширених обмежень на поїздки.

Однак, незважаючи на слабку кон'юнктуру, генеральний директор Бернард Луні повідомив агентству Рейтер, що перехід компанії до більш екологічним майбутньому триває. Він націлений на збільшення вироблення відновлюваної енергії до 50 гігават (ГВт) до 2030 року з 3,3 ГВт в даний час, при одночасному скороченні видобутку нафти з метою скорочення викидів парникових газів.

В останній квартал 2020 року British Petroleum відзвітувала про прибуток в розмірі 115 млн дол., Що не виправдало прогнозів аналітиків через слабкі продажів нафти і газу і млявих торгів.

Відзначивши слабке початок 2021 року British Petroleum заявила: "Ми очікуємо, що відновлені обмеження COVID-19 нададуть більший вплив на попит на продукцію, оскільки в січні обсяги роздрібної торгівлі впадуть приблизно на 20% в річному вирахуванні в порівнянні зі зниженням на 11% в четвертому кварталі ".

Акції British Petroleum втратили більше 40% своєї вартості за останній рік і залишаються на рівні 25-річного мінімуму через побоювання з приводу попиту на нафту через пандемію, а також сумнівів інвесторів у здатності British Petroleum успішно реалізувати свій амбітний план по переходу від викопного палива до поновлюваних джерел енергії.

Ринкові ціни конкурентів, включаючи Royal Dutch Shell і Exxon Mobil, в останні місяці також впали.

Impossible Foods знижує ціни на штучне м'ясо

Impossible Foods заявила у вівторок, що знизить ціни на свої котлети зі штучного м'яса на 20% в продуктових магазинах США, оскільки виробник рослинного білка нарощує виробництво, щоб в кінцевому підсумку знизити ціни на яловичий фарш.

Impossible Foods, виробник рослинного бургера Impossible Burger, і конкурент Beyond Meat Inc., були лідерами в області рослинних альтернатив протягом останніх двох років, оскільки споживачі, стурбовані своїм здоров'ям, а також впливу на навколишнє середовище і благополуччям тварин, прагнуть розширити свій альтернативний раціон.

Попит на м'ясо на рослинній основі також виріс під час пандемії коронавируса після того, як виробники яловичини і свинини закрили багато м'ясопереробні підприємства, щоб стримати швидке поширення спалаху коронавируса.

Каліфорнійська компанія Impossible Foods, яка вже двічі за рік знижувала ціни для дистриб'юторів продуктів харчування, заявила, що продовжуватиме знижувати ціни на свою продукцію.

Пропоновані роздрібні ціни на Impossible Burger впадуть до 5,49 дол. В приблизно 17 тис. Продуктових магазинах США, говориться в заяві компанії. Аналогічні ціни будуть знижені в роздрібних магазинах в Канаді, Сінгапурі та Гонконгу.

Uber зростає

Акції Uber подорожчали на 8% в минулий вівторок після того, як компанія заявила про згоду купити алкогольну компанію Drizly за 1 млрд дол. Як тільки угода буде укладена, Amazon for Lorter стане дочірньою компанією, яка повністю належить Uber. За словами компаній, торгова площадка Дрізлі в кінцевому підсумку буде інтегрована з додатком Uber Eats.

ВР просуває комерційні безпілотники

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до Повітряного кодексу щодо удосконалення законодавчого врегулювання в сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації".

За прийняття відповідного законопроекту №3716 у першому читанні проголосували 278 народних депутатів.

Метою розробки законопроекту в пояснювальній записці зазначено визначення окремих вимог до експлуатантів безпілотних повітряних суден (БПС) і їх відповідальності з метою зменшити складність вимог до БПС, що дозволить активніше використовувати "дрони" бізнесу.

Законопроектом пропонується встановити визначення понять "безпілотна авіаційна система", "безпілотне повітряне судно", "дистанційний пілот".

Крім того, передбачені вимоги до забезпечення необхідного рівня безпеки авіації, в тому числі експлуатантами безпілотних повітряних суден.

Також запропоновано внести зміни до статті 13 Повітряного кодексу України в частині встановлення необов'язковості отримання сертифіката експлуатанта для безпечного використання БПС, а також передбачити спрощену систему обліку БПС, які не потребують отримання сертифіката типу, і їх експлуатантів.

Крім того, пропонується виключити існуючі норми реєстрації БВС (дрони, максимальна злітна вага яких перевищує 20 кг, повинні реєструватися як звичайні повітряні судна) і передбачити повноваження Державної авіаційної служби України в частині розробки авіаційних правил щодо того, які типи сертифікованих БВС підлягають реєстрації, а які — тільки обліку.

У той же час законопроект встановлює окремі вимоги до підготовки і компетенції дистанційного пілота, а також доповнює перелік видів обов'язкового авіаційного страхування вимогою до експлуатанту безпілотного повітряного судна страхувати відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам (з набранням чинності даної норми з 1 січня 2022 роки) .

Huawei розширюється в Ірландії і захищає китів

Китайський телекомунікаційний гігант Huawei розширює свою базу в Ірландії. Компанія вже має 200 співробітників в країні, а непрямі робочі місця складають 860 чоловік. До кінця наступного року компанія набере ще 110 чоловік. За останні 15 місяців компанія створила 200 робочих місць в Ірландії, а також інвестувала 60 млн євро в дослідження і розробки.

У наступні два роки Huawei інвестує ще 80 мільйонів євро в НДДКР в Ірландії, що подвоїть свої зобов'язання в порівнянні з 2019 роком.

Huawei приділяє велику увагу допомоги своїм діловим партнерам в розгортанні 5G в Ірландії в найближчі роки. Робочі місця будуть в основному базуватися в його штаб-квартирі в Дубліні і на підприємствах в Корку і Атлоні.

Відділ досліджень і розробок компанії в країні тісно співпрацює з дослідницькими центрами Ірландського наукового фонду, включаючи Adapt, Connect і Lero, а також має партнерські відносини з DCU, Trinity, UCD, UCC і UL. Його зусилля з досліджень і розробок в Ірландії зосереджені в областях відео, хмарних обчислень, штучного інтелекту, проектування надійності сайтів і варіантів використання 5G для споживачів.

У 2020 році Huawei Ireland почала надавати підтримку Ocean Research & Conservation Ireland в рамках своєї глобальної програми цифрового включення TECH4ALL. Huawei Ireland надає дослідницький грант і технологічну підтримку ORC Ireland, оскільки воно проводить перше дослідження впливу морського руху на китів у водах Ірландії в режимі реального часу.

Місцева компанія також запустила стипендіальну програму TECH4HER в партнерстві з Дублінськім технологічним університетом (TU Dublin) і Дублінськім університетським коледжем (UCD), спрямовану на підтримку студенток, які вивчають предмети STEM.

Huawei працює з низкою ірландських установ третього рівня, включаючи Трініті-коледж в Дубліні, Дублінський міський університет, Лімерикський університет, Університетський коледж Дубліна і Університетський коледж Кірка.

BMW буде використовувати "сонячний" алюміній

Компанія BMW заявила, що почала видобувати і використовувати алюміній, вироблений з використанням сонячної енергії, що німецький виробник автомобілів назвав "важливою віхою" в досягненні своєї мети по скороченню викидів вуглекислого газу зі своєї мережі поставок.

За "тризначного контрактом на мільйон євро" Emirates Global Aluminium (EGA), промислова компанія, що базується в Об'єднаних Арабських Еміратах, в цьому році поставить BMW 43 тис. Метричних тонн алюмінію.

BMW заявила, що EGA була першою в світі компанією, яка використала сонячну електроенергію для комерційного виробництва алюмінію.

Сонячна енергія, яка використовується в процесі виробництва металу, буде надходити з сонячного парку Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, обширного комплексу, розташованого в пустелі на південь від Дубая. Потім алюміній буде оброблятися і перетворюватися в автомобільні деталі на ливарному виробництві легких металів на заводі BMW в Ландсхуте, Німеччина.

За даними BMW, на "сонячний алюміній" з ОАЕ буде припадати майже половина річної потреби ливарного заводу Ландсхут.

Угода, про яку було оголошено у вівторок, є частиною більш широкої "довгостроковій" стратегії щодо закупівлі алюмінію, виробленого з поновлюваних джерел енергії, яка, за словами BMW, може заощадити приблизно 2,5 млн метричних тонн CO2 до 2030 року.

Раніше "Коментарі" писали про найважливіші події в світі економіки минулого тижня.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!