Рубрики
МЕНЮ
Дмитрий Симоненко
Стало відомо, скільки і коли наша держава повинна повернути МВФ. Цифри й терміни опубліковані головною фінансовою установою України у звіті про фінансову стабільність.
Так, з документа стало відомо, що вже в наступному році ми повинні повернути Міжнародному фінансовому фонду 10 млрд доларів США і до 2022 року ще 7 млрд. доларів.
Крім того, автори звіту з упевненістю пишуть, що економічна складова української держави досить активно відроджується після тотального локдауна, що був минулої весни. Причиною для відновлення економіки стали стабільний внутрішній попит і сприятлива зовнішня кон'юнктура.
Раніше "Коментарі" писали про те, що правління Національного банку України ухвалило рішення про зміну розподілу вертикалей підпорядкування, зокрема скоротивши кількість підрозділів, які підпорядковані главі НБУ Кирилу Шевченку, приблизно на третину. Є думка, що цей крок говорить про продовження боротьби з "зовнішнім управлінням" і "диктатурою інвестбанкірів". Наскільки вірним можна вважати таке твердження і кому на руку урізати повноваження глави НБУ, про наслідки таких дій читачам "Коментарів" розповіли українські експерти.
Крім того, порталу стало відомо, що Національний банк України опублікував рейтинг українських банківських установ, вивчивши фінансову статистику за третій квартал цього року. У список потрапили державні, приватні банки й фінансові установи з іноземним капіталом. "Найбагатшим" за підсумками роботи цього року став ПриватБанк (з капіталом у 22.848 млрд), який належить державі.
Новини