logo_ukra

Coinspot 01.03.2021

BTC/USD

47909.33

ETH/USD

1529.40

LTC/USD

171.81

НБУ 01.03.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

33.95

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Більша в 20 разів: хто в Україні отримує найвищу пенсію
commentss НОВИНИ Всі новини

Більша в 20 разів: хто в Україні отримує найвищу пенсію

Представники цієї професії отримують пенсію у 20 раз більшу

15 січня 2021, 15:09 comments9415

Станом на 1 січня 2021 року середній розмір пенсії українця становить 3,5 тисячі гривень. А люди, які в минулому працювали суддями, отримують у 20 разів більше. Інформацію про це підтверджують дані, які опубліковані на сайті Пенсійного фонду України (ПФУ).

Більша в 20 разів: хто в Україні отримує найвищу пенсію

Хто в Україні отримує найвищу пенсію. Фото: unsplash

Середні виплати, згідно з даними Пенсійного фонду України:

пенсії за віком — 8 330 485 осіб, середня пенсія — 3 538,97 гривні,

по інвалідності посилання — 1 426 553 осіб, середня пенсія — 2 679,45 гривні,

у зв'язку з втратою годувальника — 531 849 осіб, середня пенсія — 3 012,50 гривень,

за вислугу років — 214 304 осіб, середня пенсія — 3 205,53 гривні,

соціальні пенсії — 72 843 осіб, середня пенсія — 1 786,06 гривень,

довічне грошове утримання суддів — 3 538 осіб, середня пенсія — 67 961,39 гривні.

Більша в 20 разів: хто в Україні отримує найвищу пенсію - фото 2

Варто також додати, що пенсії військовослужбовців отримували 551 382 осіб, їх пенсія становила 5 583,21 гривні.

Крім того, за минулий рік середня пенсія суддів збільшилася на 48,1 відсотка, що на 22 087,12 гривні більше. Середня пенсія по Україні зросла лише на 13,8 відсотка, що на 424,53 грн більше.

Як повідомляло видання "Коментарі", яку пенсію хочуть отримувати українці. Нещодавно "Коментарі" писали про те, яку зарплату хочуть отримувати українці. Тепер стало відомо, якою б розмір пенсії задовольнив потреби українських пенсіонерів. Громадяни хочуть отримувати в 3,3 раза більше, ніж отримують зараз.
Нагадаємо, яку зарплату хочуть отримувати українці. Було проведено соціальне опитування, яке показало, яка б заробітна плата задовольнила потреби працюючого українця. Так, згідно з даними, які були отримані в листопаді 2020 року, людям буде достатньо отримувати 20 328 гривень щомісяця. Додамо, що це в 1,7 раза менше, ніж зафіксований Держстатом середній рівень зарплати. Опитування було проведено компанією Research & Branding Group.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Валерій

17 січня 2021, 14:43

В усьому винна система влади, створена ще Кучмою. Детальніше: http://mwp.pp.ua/attach/ku_do.pdf

Валерий

17 січня 2021, 08:32

А ком ж они добавили пенсии? У мамы пенсия 2600 гривн , у супруги 4800 гривн, у меня 11777 гривн. Ни с 1декабря 2020 г. ни с 1 января2021 ни кому не добавили ни копейки. Зато у мамы за декаберь 2020 коммуналка 2300 гривн ,а субсидии 1400 гривн. А даже не представляю ,что же будет с коммуналкой за январь 2021. Грабеж народа !!!

Тетяна

16 січня 2021, 17:50

Я працюю по 12 годин щоденно, і в вихідні, ніби то успішний юрист. Але пенсія в мене 6700 грн. Ніби то не погана. Але мене пограбували на розрахунках. Багато виплат, з яких сплачені стархові внески, не включили. Буду подавати до суду. Як можна жити на цю пенсію, зважаючи на те що в мене син - інвалід 1 групи по психіатрії? Згідно моїх розрахунків в мене пенсія повинна бути приблизно 9 000 грн. Навіщо було чесно працювати все життя, показувати свох доходи - щоб викокопоставлені особи безсоромно мене пограбували? Виходить, що в Україні лише ті, хто вимагає хабаря, може на щось розраховувати. І з якої радості цим суддям такі пенсії, з яких заслуг?

Ярослав

16 січня 2021, 15:39

Навіщо взагалі такі судді? Їх "легше вбити, аніж прокормити". А толку? Як не було справедливості, так і немає...

Ад

16 січня 2021, 13:41

Наглядачі завжди отримують набагато більше від рабів... ;-)))

Ариана

16 січня 2021, 12:33

Как говориться Я в этот мир пришел ни с чем, и уйду обратно ни с чем! Судьи, прокуроры, и другая мразь!!!!! Вы сдохните! и ничего собой не возьмете в гроб и вас никто не вспомнит.

Григорий

16 січня 2021, 11:01

Всю жизнь сидели на взятках,а теперь по жизненно пенсии бедные переработали.

Александр

16 січня 2021, 10:59

В этот мир люди приходят ну практически из одного места. Дальше их судьба зависит от многих факторов. Если человек не имеет выдающихся способностей, то он выполняет доступные ему работы. Но как бы тяжело физически не работал человек, уровень его заработной платы за декабрь 2020 года не позволит ему с семьей отдохнуть в ОАЭ. Такой возможности лишены большинство граждан Украины. Абсолютно не завидуя финансовым возможностям Александра Тупицкого или других людей, чьи доходы выражаются огромными цифрами считаю, что здесь налицо абсолютная социальная несправедливость или неравенство. Если один грузчик за рабочий день может переместить 5 тонн грузов, то другой грузчик вряд ли переместит многим больше. Их заработная плата будет отличаться не существенно. А вот заработная плата в 433 000 грн или пожизненнное содержание судьи в несколько десятков тысяч грн существенно отличается от доходов большинства украинцев. Получатели таких доходов могут аргументировать их сложностью интеллектуального труда. Не спорю. Умственный труд отнимает достаточно много физической энергии. Но не настолько, насколько отличаются зарплаты судей и работников других отраслей. Возникают справедливые вопросы: отчего так хорошо обеспечиваются материально судьи, кто устанавливает им такие зарплаты и какие мотивы движут такой заботой?

Серж

16 січня 2021, 10:31

А главный судья Конст. суда, типа отстранен от работы, и отдыхает с семьей сейчас на очень дорогом курорте в отеле Kempinski Palm Jumeirah в Объединенных Арабских Эмиратах , а зарплата более 300 000 грн ему исправно выплачивается из нашего с вами бюджета. Отдыхает он отеле Kempinski Palm Jumeirah в Объединенных Арабских Эмиратах

искра

16 січня 2021, 00:30

мой Отец-фронтовик умер в1957 году.Угадайте есть у меня машина хоть какая?

Владимир

15 січня 2021, 22:27

Судьями давно де пора заняться ! И зарплатой, и пенсией , и фактическими незаконными доходами. И так заняться , чтобы боялись шоколадку взять ! тогда в стране настанет то, то называется правовым государством ! Но, судя по всему , это же точно будет не при президенте - КВНщике (((

Я_я

15 січня 2021, 22:25

Bujhm, истину глаголишь... Только мобилизовывать на это будут всех подряд, кроме тех, кого ты назвал, и им подобных...

Игорь

15 січня 2021, 22:01

Рио-де-Жанейро - город контрастов.... - Пи-сы сер.

Сергій

15 січня 2021, 19:37

Самі бідні верстви населення це судді, мало нахапалися під час роботи, ще й на пенсії ім мало. Зате ті, за чий рахунок працює економіка, промисловість (прості робітники) отримують 3500грн. в кращому випадку. Громодяни робіть висновки в якій державі ми живемо, та хто нами керує.

павло

15 січня 2021, 19:28

пенсія має бути для всіх однакова, а то той хто не працював має навіть більшу допомогу. а юристи (прокурори, судді) такі ж самі двоногі істоти і має бути справедливість. Вистарчить для них тих хабарів , які здерли підчас всіх маніпуляцій, якими вони займались і ні за що не відповіли. Звідки в них всіх вілли, супер машини і не одна, тещі - мільярдери , будинки в офшорах іт.д.

Bujhm

15 січня 2021, 19:18

Надо из наших судей , прокуроров, депутатов и прочей дряни формировать батальоны и в АТО. Пусть эти суки сами защищают свою красивую жизнь и свой европейский выбор. Если бы пуйло их на деревьях развешивал я бы первый орал - путин введи

Bujhm

15 січня 2021, 19:10

Ну так єто же совесть и честь нации. Таких воров как судьи еще поискать надо.

Alex

15 січня 2021, 19:06

Поэтому в Украине выгодней решать самосудом все. Так гораздо дешевле обходится. А налоги я платить больше с бизнеса не буду тем более что он приносит мне доход не в Украине.

Партия 5.10

15 січня 2021, 18:30

Пир во время чумы, это еще при том что суд у нас платный !

999

15 січня 2021, 18:05

За это сами проголосовали...

Дмитрий

15 січня 2021, 16:10

Судьи - Твари продажные. У них морда не треснет. Зарплаты - миллионы. Взятки. И такие пенсии. Это средняя. Судья в отставке ВС получает свыше 150000 пенсии

матвій

15 січня 2021, 15:42

А ті вибрані не вдавляться?

матвій

15 січня 2021, 15:41

А ці вибрані не вдавляться?

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!