Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Як почати квіткову справу і не втрати гроші? Як зменшити ризики, щоб не зробити помилки. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інтерв’ю з власницею квіткового магазину Альони Чубашевої для авторського проєкту Віктора Гольдського Selfmade.
Квітковий магазин. Фото з відкритих джерел
Альона Чубашева є успішною власницею квіткового бізнесу, яка ділиться своїми порадами та досвідом у відкриті квіткового магазину.
Власниця бізнесу вважає, що найголовнішим у цій справі – це вибір локації для магазину.
Чубашева говорить, що для відкриття квіткової справи необхідно 300 тис. грн. Основні витрати — це обладнання:
Приміщення на думку Альони Чубашевої має бути не менш 50 кв. м для зручної роботи.
"Якщо менші магазини, там є незручності, там нема води, там не можна встановити холодильну вітрину, якщо ви поставили холодильну вітрину, там немає місця для флориста, виділили місце для флориста, тоді не буде місце для клієнтів, одна дві людини", — говорить власниця квіткового магазину.
Також Альона Чубашева дає поради щодо інструментів для роботи.
Більше про квіткову справу в Україні можна дізнатись переглянувши авторський проєкт Віктора Гольдського Selfmade, де власниця квіткового бізнесу Альона Чубашева розповідає деталі цієї справи.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, скільки можна заробити на квітковому магазині в Україні.
Також "Коментарі" писали, що в Україні власники бізнесу можуть перевірити своїх постачальників та партнерів у в системі YouControl на держзраду.
Новини